Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER NİCKLERİ

2 posters
YazarMesaj
-r@mbo-
Binbasi
Binbasi
-r@mbo-

Erkek Mesaj Sayısı : 100
Basari :
SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Right_bar_bleue

Konu Puani :
SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Left_bar_bleue35 / 10035 / 100SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Right_bar_bleue

Aktiflik :
SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Left_bar_bleue32 / 10032 / 100SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Right_bar_bleue

SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Empty
MesajKonu: SAGOPA KAJMER NİCKLERİ   SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 3:49 pm

Biliyoruz ki msn nickleri, nickler yayınlarken sagopa kajmer şarkı sözleri sıkça kullanılır.

Şimdi
sagopa kajmer msn nickleri, sagopa kajmer nickleri yayınlıyoruz.. Rap
nickleri, rap msn nickleri ile devam edelim. Sagopa kajmer şarkı
sözlerinden derlenen msn nickleri;

KimSede aramaDım gönLümüN pamuK prenSesini..

Yırtık kaLbim yamaLı, dostLarımıN ücreTi pahaLı, ödemeK zor geride kaLan tüm hesapLarı..

İnan bu ayaklara giderek azalır derman.
Önümde melekten bozma şeytan, elinde soğuk tırpan.!!!

Akar sular dönmez geri tıpkı gençliğim gibi, bebekti ceninin ergeni, bir erdi büyümüş meyvesi....

Dualar olmasaydı kim kovardı kalleş iblisi? kalbim ak da pak da desen yüzünden yansır pisliğin.

Bak bataklıklar üzeri ne kadar da parlak bakta gör burdan her tarafta güzel yüzlü tuzak !!!

Eğer düşman yoksa bil ki savaş olmaz şehvet edilinen şu zevkler kolay solmaz..Kula yataklık edenler dost sayılamaz.

Gerçek! bana bir adım daha yaklaş! Gaflet! Benden bir adım daha geri at!!!

SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Boykot14

http://www.orhaniyeli.tr.gg
-rocker_blade-
Üstegmen
Üstegmen
-rocker_blade-

Erkek Mesaj Sayısı : 40
Basari :
SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Left_bar_bleue39 / 10039 / 100SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Right_bar_bleue

Konu Puani :
SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Left_bar_bleue10 / 10010 / 100SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Right_bar_bleue

Aktiflik :
SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Left_bar_bleue15 / 10015 / 100SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Right_bar_bleue

SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Empty
MesajKonu: saolasın   SAGOPA KAJMER NİCKLERİ Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 7:58 pm

saolasın kardeş gsl bilgilendirme tam bana göre bir konu

SAGOPA KAJMER NİCKLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-