Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni

2 posters
YazarMesaj
türko
Albay
Albay
türko

Erkek Mesaj Sayısı : 34
Basari :
pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Left_bar_bleue32 / 10032 / 100pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Right_bar_bleue

Konu Puani :
pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Left_bar_bleue10 / 10010 / 100pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Right_bar_bleue

Aktiflik :
pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Left_bar_bleue15 / 10015 / 100pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Right_bar_bleue

pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Empty
MesajKonu: pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni   pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 6:27 pm

arkadaşlar ben Türko

benim bunları yazmamın sebebi pkk ya yardım değil kesinlikle zaten öle bişye yapsaydım burda olmazdım
benim bu kongreleri yayınlamamın sebebi şudur:
arkadşlar insan neyle savaştığını bilmesse yenilir değilmi bizde pkk la savaşıyoruz eğer pkk nın ne olduğunu amaçlarının ne olduğunu bize ne yapmak istediğini bilmessek yeniliriz. bu yüzden arkdaşlar bunları öğrenin diye koydum bunları buraya
umarım beni anladınız
allah hepimizin yardımcısı olsun

bu yayınladığım kongreleri pkk nın kütüphanesinde aldım siz girmeyin yani tavsiye etmem ben buraya yazdım burda okuyun inşallah

yazan: türko
-rocker_blade-
Üstegmen
Üstegmen
-rocker_blade-

Erkek Mesaj Sayısı : 40
Basari :
pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Left_bar_bleue39 / 10039 / 100pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Right_bar_bleue

Konu Puani :
pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Left_bar_bleue10 / 10010 / 100pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Right_bar_bleue

Aktiflik :
pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Left_bar_bleue15 / 10015 / 100pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Right_bar_bleue

pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Empty
MesajKonu: saol   pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 9:04 pm

bilgi gsl anlaşılır saol kardeş

pkk kongrelerinin yazılmasının nedeni
1 sayfadaki 1 sayfası