Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KAHROLSUN PKK

3 posters
YazarMesaj
-r@mbo-
Binbasi
Binbasi
-r@mbo-

Erkek Mesaj Sayısı : 100
Basari :
KAHROLSUN PKK Left_bar_bleue100 / 100100 / 100KAHROLSUN PKK Right_bar_bleue

Konu Puani :
KAHROLSUN PKK Left_bar_bleue35 / 10035 / 100KAHROLSUN PKK Right_bar_bleue

Aktiflik :
KAHROLSUN PKK Left_bar_bleue32 / 10032 / 100KAHROLSUN PKK Right_bar_bleue

KAHROLSUN PKK Empty
MesajKonu: KAHROLSUN PKK   KAHROLSUN PKK Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 10:46 pm

Artık Yeter Bu güne Kadar Göz yumulmalar Her gün Şehit Her ghün Şehit Her gün Gözü
Yaşlı bir Ana Her gün Hayat Arkadaşını Kaybeden bir Şehit Hanımı Yetim Kalan çokcuklar
Biz Bu kadarmı Aciziz Pkk denilen illete Karşı Kim bunlar kim bir Kaç Çapulcu
Bir Kaç Soysuz Değermi Bunlara Bu kadar değer Vermek Özgürlükl diyorlar Bölücülüğe yöneliyorlar
Eğitimimiz yok Çok Zor Şartlarda Çocuklarımızı Okutuyoruz Diyorlar Öğretmen gönderiyoruz
Öğretmeni öldürüyorlar Doktor Diyorlar Doktoru öldürüyorlar Sonrada Bizi Dışlıyorlar diyorlar
Sözüm Pkk Ya Destek Verenlere Sözüm Bölücük Yapanlara Doğuya Yatırım Yapıyoruz Oradaki
Halkın Ekmek Yemesini Engelliyorlar Aşlarına Zehir Katıyorlar Doğudaki Insanımızın Dini Inançlarını
İstismar ediyorlar unutmadık Pkklı militanların Namaza Ve Ezana Yaptıkları Alayları Saygısızlıkları
halen Bunlara Destek Yağıyor Neden! Anlaşılmadımı Halen Bu Adamların Ne niyette oldukları Şimdide
Pkklı 20 Kanı bozuğu Milletin Vekili Seçtiler Uyan Türkiyem Uyan Zaman Zulme Karşı Verilen Mucadele
Zamanıdır Zaman İslamı Yüceltme Zamanıdır Huzur Pislik İdolejilerde değil Huzur İslamdadır
Huzur Allahtadır Onunduk Yıne Ona döneceğiz Biraz Dikkatinizi Çekerse 1998 - 1997 - 1995 - 1993 yılları
Arasında Şırnakda Vanda Mardinden Hatayda GaziAntepde Kiliste Kundaktaki Bebeklerin Kurşuna
Dizildiği hiçmi Aklınıza Gelmedi Öz Kardeş Öz Kardeşi bir birine Vurdurduğu Aklınızdan Silindimi
Kardeşin biri Vatan için Askerlik Yaparken Diğer Kardeşi Dağa Çıkarttıklarını Ver Kardeşini Kendi
Silahıyla Vurduğu Günleri Nasıl unuttunuz Neyse Türkiyem Uyan Artık Uyan 13 Asker olarak
Şehit 12de Sivil Vatandaş olarak Şehit Verdik Bunların Suçu Neydi Günahları Neydi Masum
Insanların Masum Ülkemin Masum devletimin HER ŞEY VATAN İÇİN HER ŞEY ÜLKEMİZ İÇİN
BU KÖPEKLERE NANKÖRLERE HESAPLARI SORULACAK BARZANİYEDE TALABANİYEDE
KUKLALARADA SORULACAK HESAP GÜN YAKINDIR SONLARI YAKINDIR ...
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
RABBİM TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN...!

KAHROLSUN PKK

VURULUP TERTEMİZ ALNINDAN UZANMIŞ YATIYOR BİR HİLAL UĞRUNA YARAB NE GÜNEŞLER BATIYOR Ey Bu topraklar için toprağa Düşmüş Asker, Gökden Ejdat inecek Öpse O Pak Alnını Değer, Ne Bütüksünki Kanın Kurtarıyor Tevhidi, Bedrin Arslanları Ancak Bu Kadar Şanlı idi EY ŞEHİD OĞLU ŞEHİD, İSTEME BENDEN MAKBER, SANA AĞUŞUNU AÇMIŞ DURUYOR PEYGAMBER. Hakkaride Şehid Düşmüş Kardeşlerimiz olan üstü Bir Kahramanlık Gösterdiler Kim Ne yazarsa yazsın onlar şehidtir onlar Bu vatan için Şehid oldular Bence Kahramanlıkların En Kahramanlığını Yapmışlardır Sana Gelince PKK Denilen Köpek Bu hesaplardır Sorulmazmı Sana Hesabını Vereceğini Anlayınca Kaçıyorsun. Sen Nasıl birşeysin. hiç Nasibini Almadın Insanlıktan Biliyorduk Nankör oluduğunu Yediğin ekmeğe ihanet Ettiğini Ama KAHBELİĞİNİN Bu kadar Fazla Ama. Bu Hesab Sorulur. Yakındır Sizlere Hesabı SorulanLara Sor! İmralıda ki Haine.. ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN TEKBİR... ÂLLAHÛEKBER GÖKDEN ŞEHİTLER.

BARZANİ TALABANİ VE PKK KİM

Barzani Ve Talabani Saddamın Zulmünden Kaçmaya çalışmı Ve Türkiye Sığınmış olan Bir Sığıntıdır Bu gün Ahkam Kestiğine Bakmayın O öyle kanı bozukturki Sığındığı ülkeye karşı Silah doğrultacak kadadar Alçaktır Neyi Savunduğuda Bellisiz Düne Kadar Rusyanın Kıçında Dolaşan Sosyalistim Diye Gezinen Bu Günde Amerikanın Kıçında Gezip Kürt Milliyetcisiyim Diye Dolaşıyor Dün Bizim Alt Subaylarımızla Bile Muhattap oLamazken Teymen Üst Teymen Yüzbaşıyla Bu Gün Başbakanla Muhattap olmaya Çalışıyorlar. Pkk da Bunlardan Farksızdır Oda Sosyalistim diyor. ve o harakatı savunduğunu idda ediyor bakıyorum Diğer yandanda Kürt Milliyetciliği yapıyor Nasıl Birşeysiniz Siz Türke NasıL oLurda Laf SöyLemeye kalkarsınız Hangi Dayanaklara Dayanarak laf Söylersiniz. Sizki Kendinizi ßiLe ßilmezsiniz. Neyin ne olduğunu Tarhini Sorsam ßilmessin Nerden Geldiğini Sorsam ßilmessin. Sen Nesin Nesin.. Hadi Kürdüm De.. Bakıyorum Kürtlükden Çok Ermeni Gibi Davranıyorsun Aleviyim Diyorsun Bakıyorum Alevilikden Eserin yok Bit gün olsun Hangi safta olduğunu belli et Amerikan KÖPEĞİ Rusyanin Eşşeği İranın Kuyruğu Bu Hesabın Ağır olduğunu Biliyorsun PKK Gün Gelecek Hepiniz TÜRK BAYRAĞI Önünde Başınız Eğit BU TÜRK Milletine Hesap Vereceksın.. Ne Kadar Insanı kulllanacaksın Kaç Insanı Daha Kandırıp Dağa Çıkacaksın TÜRK MİLLETİ HESABINI AĞIR SORACAK sana pkk... SAYGILARIMLA By ALPeRCaN... ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN TEKBİR... ÂLLAHÛEKBER GÖKDEN ŞEHİTLER.

BİZİM GÜNAHIMIZ NE? )

Bakıyorum Dünyanın Her Yerinde Ezilen Bizleriz. Kuzey Irakda Türkmenler Kürtler tarafından Eziliyor Doğu TÜRKİSTANa Bakıyorum Oradada Çinler Zulum Ediyor Türk Kardeşlerimize Avrupaya Bakıyorum Türkleri Dışlıyorlar ve onların faaliyetlerine kısıtlama getiriliyor Rusyaya Dönüyorum. Çeçen Türk Mücahit kardeşlerimiz Eziliyor Ve Dünyanın hiç bir yerinde ses çıkmıyor Neden? Çeçenler Şu Anda Ne Filistin Ne IRAK neden başka ßir ülkede Zulum Gören Insanlar gibi değiller Her gün işkencelerle bombalarla büyüyen çocuklar dünyaya geliyor Ve bu olanlarda hiç bir basın tarafından gündeme alınmıyor Buda AKP den Kaynaklanan bir sorundur Şu Anda PKK Nın ilk Kurucusu ve halden de destekleyen İdeolojik anlamdaki ülke Rusyadır Rusya en ufak bir şey olduğunda Hemen Hazır Türkiyeyin yararına yaptığı şeyleri yıkmaya ama AKP Elinden Geldiği Kadar hep Rusyaya karşı iyilik yapmaya çalışıyor oradaki kardeşlerimizin öldürülmesini bile destekliyor Artık bırakın bu iç kapatıcı politikayı özünüze dönün Orada binlerce yatan Çeçen Türk Kardeşlerimiz var. Birde işin Kötü tarafı Şu Kendiler Direkte Söylemese Sağa Sola Fısıltı yayıyorlar çeçenler Müslümanlığın gerektiği şeyleri yapmıyorlar onlar gerçek Müslüman değiller falan Vs Halbuki Çeçenler Çok Müslüman Takva Sahibidir Türkiyedeki Yaşayan Kardeşlerini her zaman sevdiler ve her zamanda yardıma hazır durumdalar Şu Anda çeçenistandan Kuzey Irağa gidipde Türkmenlere yardımda ve Cihatta bulunan Binlerce çeçen var. Onlar her zaman yanımızdalar hiç bir zaman bizleri unutmadılar unutmazlar Onlar Osmanlı TORUNUDUR Metahanın evlatlarıdır Allahım Sen Çeçeblere Zarar verdirme Onlarıda Koru Yücelt Ve Bağımsılıklarını kazandır ÇEÇENİSTANDA DOĞU TÜRKİSTANDA KUZEY IRAKTA VEDE ÜLKEMDE ŞEHİT DÜŞEN BÜTÜN ŞEHİTLERİN RUHLARI ŞAD OLSUN DÜNYADA Kİ BÜTÜN TÜRKLERİ YÜCELT VE YÜKSELT YARABBİM KUZEY IRAKA GİREN TÜRK ORDUMUZA KAYIP VERDİRME YARABBİM ONLARA YARDIMCI OL YANLARINDA OL YARABBİM ŞEHİTLERLE BERABER OLUP KUZEY IRAKTAKİ HAİNLERİ YOK ETSİNLER YARABBİM ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN AMİN ÂLLAHÛEKBER GÖKDEN ŞEHİTLER.

http://www.orhaniyeli.tr.gg
-rocker_blade-
Üstegmen
Üstegmen
-rocker_blade-

Erkek Mesaj Sayısı : 40
Basari :
KAHROLSUN PKK Left_bar_bleue39 / 10039 / 100KAHROLSUN PKK Right_bar_bleue

Konu Puani :
KAHROLSUN PKK Left_bar_bleue10 / 10010 / 100KAHROLSUN PKK Right_bar_bleue

Aktiflik :
KAHROLSUN PKK Left_bar_bleue15 / 10015 / 100KAHROLSUN PKK Right_bar_bleue

KAHROLSUN PKK Empty
MesajKonu: saol   KAHROLSUN PKK Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 11:59 am

cok gsl bilgilendirme için saol
_Tor@_
Yüzbasi
Yüzbasi
_Tor@_

Erkek Mesaj Sayısı : 53
Basari :
KAHROLSUN PKK Left_bar_bleue53 / 10053 / 100KAHROLSUN PKK Right_bar_bleue

Konu Puani :
KAHROLSUN PKK Left_bar_bleue17 / 10017 / 100KAHROLSUN PKK Right_bar_bleue

Aktiflik :
KAHROLSUN PKK Left_bar_bleue19 / 10019 / 100KAHROLSUN PKK Right_bar_bleue

KAHROLSUN PKK Empty
MesajKonu: Geri: KAHROLSUN PKK   KAHROLSUN PKK Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 3:06 pm

evet çok güzel olmuş

KAHROLSUN PKK
1 sayfadaki 1 sayfası