Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

aleyke ya rasulallah

YazarMesaj
laedri
Tegmen
Tegmen

Basari :
aleyke ya rasulallah Left_bar_bleue5 / 1005 / 100aleyke ya rasulallah Right_bar_bleue

Konu Puani :
aleyke ya rasulallah Left_bar_bleue5 / 1005 / 100aleyke ya rasulallah Right_bar_bleue

Aktiflik :
aleyke ya rasulallah Left_bar_bleue2 / 1002 / 100aleyke ya rasulallah Right_bar_bleue

aleyke ya rasulallah Empty
MesajKonu: aleyke ya rasulallah   aleyke ya rasulallah Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 2:53 am

1. Essâlâtü vesselâmü aleyke Ya Rasulallah, Essâlâtü vesselâmü aleyke Ya Habiballah, Essâlâtü vesselâmü aleyke Ya Seyyide-l evveline vel ahirin...
Ey benim Efendim(sav), görmez misin ki gafilin gaflet bataklığına battıkça batmakta, tutmaz mısın o nurlu ellerinle bu gafilin yakasından ve demez misin nefs ile şeytana; “Bu benim nasibimdir, ondan size yar olmaz!Varın gidin işinize!” Ey benim Gül Efendim(sav), gülüşü Gül, bakışı Gül, ahlakı Gül Efendim(sav), tut ellerinden bu müflisin de sevdir Hüda’sına, sevdir Rahman’ına(c.c.).
Efendim(sav) tükenişteyim, iflasın eşiğindeyim, çöktü çökecek Beytullahım, Sen ki; “Ümmeti-ümmeti” diye, o bin can kurban olunacak nurlu gözlerinden yaş akıtansın, beni de al ümmetinin dairesine, tutayım-tutunayım eteğine, yapışayım ayaklarına ve “Anam babam Sana feda olsun Ya Rasulallah(sav), benim için de istiğfar et, dua et yalvarırım” diye inim inim inleyeyim.
Şeytanla nefsim beytimi kirlettiler Efendim(sav), pür kusur - binbir zahmetle yıkmaya çalıştığım putların yerine daha kavisini ve fazlasını koydular...Tükendim Efendim(sav), iradem iflas etti, ne olur tut ellerimden, ne olur tut ellerimden ki yitip gitmeyeyim...Avucunun içindeki bir kum tanesiyim, müsaade etme Efendim(sav) parmaklarının arasından kayıp gitmeme, müsaade etme Efendim(sav) Rabb’in(c.c.) rızasından uzak diyarlara savrulmama, sımsıkı yum Efendim(sav) parmaklarını ki, yuvarlanmayalım rızasız dehlizlere...
Allah’ım(c.c.) yüzüm yok af dilemeye, yüzüm yok kulluk talebine, En Sevdiğini(sav) vesile kılıp, Senden(c.c.) af, mağfiret ve istikamet dilenmekteyim. Yak Allah’ım(c.c.), Beytullahımda öyle bir nedamet ateşi tutuştur ki, şeytan ve nefsim o hannas ellerini çeksinler Beytullahımdan, kirletmesinler, müsaade etme el-Hafız(c.c.) yaklaşmasınlar Beytullahıma...
Ey Rahman’ım, Ey Kerim’im, Ey Latif’im(c.c.), ilim ile zenginleştir, hilm ile süsle, hilm ile süsle taa ki; hiçbir kul incinip, of bile demesin bu kemterin yüzünden. Takva ile ikram et, sağlık ve afiyetle güzelleştir Ey Vedud, Ey Vehhab(c.c.)...
Sen’den(c.c.) gelip yine Sana(c.c.) dönecek olan bu kıtmırine daim rahmet nazarınla yönel Ey Malik’im, Halık’ım(c.c.). Sen(c.c.) ki; kullarına kendi nefsilerinden daha merhametli Olansın, daim merhametine, rızana muhtacım, bunlardan beri eyleme beni...
Yak Allah’ım(c.c.), ateş-i aşkınla yak!!! Nurunla yak! Sen’den(c.c.) gafil oluşumun nedametiyle yak!!!
Ey Gül Efendim(sav), Senin-ehlibeytinin-o kutlu ashabının yaptıkları af ve mağfiret dualarına bu kırık dökük kelimelerimi de kat yalvarırım ve sun Rabbi Rahim’ine(c.c.) O Pak Ellerinle, O Pak Yüreğinle...
Sonsuz selâtü selam Sana(sav), ehli beytine ve ashabına, şeksiz-şüphesiz, baki hamd da Allahü Teâlâ vete Kaddes Hazretlerine(c.c.) olsun...Amin...
Bağışla bizleri Rabbim, bağışla bizleri ne olur...Amin...Amin...Amin

aleyke ya rasulallah
1 sayfadaki 1 sayfası